Interactive Media Design

                       Interaktywna Kuźnia

WWW strony internetowe

W pracy nad witrynami WWW kierujemy się bogatym doświadczeniem popartym odpowiednią wiedzą i wykształceniem. Cel jest zawsze jasno określony i jasne też jest nasze dążenie do niego. Nasze projekty od samego początku są przemyślane i poddawane gruntownej analizie – nie robimy stron, które są ładne, ale ‘nie działają’, dla nas nadrzędna jest zawsze użyteczność.

Przekaz Informacji

Informacje, które są najważniejsze zawsze są odpowiednio wyróżnione, dzięki temu witryna realizuje swój cel docierając do użytkownika w skuteczny sposób.
Z jednej strony jesteśmy otwarci na nowości, z drugiej zaś nie poddajemy się ogólnym trendom. To, co stanowi rdzeń informacji, jest zawsze przekazane w sposób jasny i widoczny dla użytkownika strony.

Przyjazne dla użytkownika

Projektowane przez nas strony i portale są proste w obsłudze. Nieskomplikowany interfejs użytkownika nie pozwala się zgubić, dzięki czemu odwiedzający łatwo docierają do poszukiwanych treści i chętnie wracają na stronę.

Nowoczesne technologie

W budowie stron wykorzystujemy najnowsze technologie dostępne na rynku, takie jak: HTML, CSS, PHP, SQL, AJAX, Java Script, Applety Java, Flash. Nasze strony są w pełni oparte na kaskadowych stylach i zgodne z W3W.

Estetyczny i Przemyślany Design

Strona to nie dzieło sztuki nowoczesnej, o którym trzeba się zastanawiać, do czego służy. Nasze projekty to sztuka użytkowa, gdzie estetyczny wygląd jest podporządkowany funkcjonalności witryn.
Stworzenie strony internetowej w większości przypadków trwa ok. 10-14 dni. Bardziej zaawansowane witryny wymagają dłuższego czasu oczekiwania.